تعمیرگاه مجاز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ دیبا سرویس با در نظر گرفتن  و تقسیم ساختار درونی خویش به واحدهای تخصصی و تجهیز هر پارت به تخصصی ترین تجهیزات و امکانات در تلاش است تا نیازهای تمامی مشتریان SAMSUNG را به بهترین شکل برآورده سازد. این تعمیرگاه مجاز ارائه دهندۀ تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات یخچال ساید باید ساید سامسونگ می­  باشد.

تعمیرگاه دیبا سرویس با داشتن جواز وپروانه کسب از اتحادیه به عنوان تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ و با حضور متخصصان حوزه‌ی صنعت و الکترونیک یکی از معتبرترین تعمیرگاه های است که به کیفیت کار بسیار اهمیت می­دهد و اولویت کار خود را بر جلب رضایت مشتری و مراجعه کننده قرار داده است.  در این راستا تعمیرگاه دیبا سرویس با سالها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ و دارا بودن پرسنل مجرب و دوره دیده  تلاش نموده است خدمات استاندارد و دقیقی را به مشترکینی که به هر شکلی با خرابی این محصول مواجه شده اند و نیاز به تعمیر دارند، ارائه نموده و همچنین در صورت نیاز به راهنمایی تلفنی، از جهت آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید از هر گونه کمکی کوتاهی نخواهد کرد و تلاش میکند رضایت مشتریان را جلب نموده و در این راستا پرسنل های مجرب و با تجربه جهت جوابگویی تلفنی به صورت شبانه روزی، آماده جوابگویی و راهنمایی تلفنی مشتریان محترم دیبا سرویس می­باشد.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید سامسونگ دیبا سرویس با داشتن کادری متخصص در زمینه کلیه تعمیرات و با داشتن شعب در مناطق مختلف استان تهران در اسرع وقت و برای تعمیر یخچال ساید بای ساید با استفاده از متخصصین مجرب و زبده که مورد تایید می ­باشند، اقدام به تعمیر یخچال شما می ­نماید . یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت و اعتبار مرکز تعمیر ساید بای ساید سامسونگ دیبا سرویس بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و با تجربه برای خدمات ‌رسانی به مراجعین می ‌باشد.

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید سامسونگ

زمانی که گارانتی یخچال ساید بای سایدتان به انتها برسد، نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش سامسونگ از پذیرش تعمیر آنها سرباز می زنند و اکثرا تعمیر یخچال و لوازم را تقبل نمی کنند اما نگران نباشید زیرا مراکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ وجود دارند و توسط آنها می توانید یخچال خود را تعمیر نمایید.  شرکت دیبا سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز SAMSUNG در خدمت شماست و آماده عرضه خدمات تعمیرات به شما می باشد.  با یک تماس تلفنی می توانید از خدمات تعمیرات شرکت دیبا سرویس بر خوردار شوید و نیازی به جابه جایی ساید بای ساید و یخچال شما وجود ندارد. این موضوع فاصله جغرافیایی را از بین برده و می توانید از شهر های مختلف کشور، به راحتی از تعمیر لوازم خانگی خود بهره ببرید.

خدمات سرویس ساید بای ساید سامسونگ

مرکز خدمات سرویس ساید بای ساید سامسونگ دیبا سرویس به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تعمیر و سرویس این محصول می­باشد. مرکز ما برای ارائه خدمات تعمیرات، روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد. یکی از دلایل موفقیت این خدمات این است  که در کمتر از ۲ ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را به تعمیرگاه حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد .

اگر بعد از بررسی و ارزیابی­های لازم مشاهده شود که قطعه های محصولات سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورجینال و اصل قطعات ال جی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه ها و کالاهایی که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند در تعمیرگاه ما دارای گارانتی کتبی ۳۶ ماه هستند، پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه ها ی یخچال ساید بای ساید خود مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ دیبا سرویس با یکی از شعب ما تماس بگیرید. ما نمی گذاریم شما حتی یک روز به دلیل عدم استفاده از محصولات سامسونگ در تنگنا باشید.

اصول کاری مهمی که در مرکز خدمات تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ دیبا سرویس مورد توجه قرار می گیرد به شرح زیر است:

  • تعمیرات و خدمات با کیفیت بالا عرضه می شود و قطعات اصلی و اورجینال مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تمامی اطلاعات مورد نیاز درباره تعمیرات محصول در اختیار مشتری گذاشته می شود.
  • به مشتری و نیاز های او احترام گذاشته می شود.
  • از نیروی انسانی متعهد و مشتری مدار برای رسیدگی به تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ استفاده می گردد.
  • به پرسش های مشتریان با صبوری پاسخ داده می شود.
  • نرخ های شرکتی مصوب به مشتری ارائه می گردد.
  • در پروسه خدمات رسانی و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، مشتری سرگردان نمی شود.
  • ضمانت نامه کتبی و برگه گارانتی در زمان ارائه خدمات به مشتری عرضه می گردد.

با ما تماس بگیرید…